HİZMETLER
YÖNETİM


     Sabah 08.00'den akşam 18.00'e kadar, "Polaris Plaza Yönetim Planı" , "Polaris Plaza Yönetim Kural ve Esaları" ile "Kat Mülkiyet Kanunun" yüklediği yükümlülükleri yerine getiren, tüm kat malik ve sakinlerinin dilek ve taleplerini karşılayan,olası sorunların çözümüne katkı sağlayan binaya hizmet veren şirketlerin çalışmalarını planlayıp, koordinasyonunu yürüten "Yönetim Ofisi" 14. katta çalışmalarını sürdürmektedir.


OTOPARK


Binamızda 300 araç kapasiteli kapalı otopark ve koşulların elverdiği ölçüde açık otopark olanağı bulunmaktadır.

Binanın kapalı otopark alanında  araç yıkama hizmeti sunulmaktadır.


TEMİZLİK & BAKIM


Binaya ait teknik ve temizlik servisleri gün içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Teknik hizmetler 7/24, temizlik hizmetleri iş günleri akşam 18.00’e kadar devam etmektedir.


YEME & İÇME


Binada 400 kişilik kapalı alanlı ve 200 kişilik kapasitesi olan açık teraslı kafe-restoran bulunmaktadır.Sabah 7.00’de kahvaltı servisi ile başlayan alternatifli öğle yemekleri sunan kafe/restoran akşam 18.00’de kapanmaktadır.


ULAŞIM


Plazalar semti olan Maslak’ta bulunan  binamız , Mashattan'a  komşu ve onun kuzey bölgesinde TEM’e sadece 2 km mesafede olup, metroyla ulaşım yürüme mesafesi olarak 6-7 dakika uzaklıktadır.Binamızın bulunduğu yerde Anakent Belediyesi tarafından yapılacağı kesinleşmiş yakın bir gelecekte uygulanma olanağına kavuşacak olan alternatifli yol projeleri mevcuttur.


MASLAK POLARİS PLAZA | +90 ( 212 ) 346 01 05 Ahi Evran Caddesi No : 21 - MASLAK / İSTANBUL